ЗВІТ КЕРІВНИКА ШКОЛИ

ЗА  2019-2020 н.р.
Ми завершуємо ще один навчальний рік. Успішно працював весь колектив над головним завданням школи - вчити та виховувати учнів. У школі впроваджуються інноваційні педагогічні технології у навчальний процес. Вчителі широко використовують передовий педагогічний досвід, користуються власними ноутбуками та шкільним кабінетом інформатики на уроках, використовують інтерактивні методи навчання такі як "мозковий штурм", проблемне навчання, зв"язок виучуваного із використанням на практиці, використання місцевого матеріалу і т.д.
Ми дуже вдячні відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації  за проведений у школу інтернет, що розширює наші можливості у покращенні навчально-виховного процесу.
  Мережа закладу - у даному навчальному році у школі навчалось 32 учні ( один учень вибув) , на кінець року залишилось 31 учень та виховувалось 6 вихованців дошкільної установи. В нашому селі школа   – це єдиний шанс для дітей здобути дошкільну освіту та якісно підготуватись до навчання у школі.
·         Навчально-матеріальна база школи – Інтернет ресурси є  в комп’ютерному класі, 1 класі, 2 класі.
Працює 2 телевізори, музичний центр, магнітофон.  Підготовча група має  гарний арсенал іграшок.
   Харчування - для покращення здоров’я учасників навчально-виховного процесу було організовано гаряче харчування, до  якого залучено  всіх учнів 1-4 класів, вихованців підготовчої групи, а також за бажанням учнів 5-9 кл.. В один день в шкільній їдальні харчується приблизно 30 учнів та 6 вихованців п/групи.
   Навчально-виховний процес – цілеспрямована робота з обдарованою молоддю створює передумови для успішної участі школярів Розсохуватської  школи в олімпіадах, турнірах, конкурсах , фестивалях. Так у жовтні місяці кожного навчального року проводяться шкільні олімпіади з базових дисциплін.
     У Всеукраїнських конкурсах «Кенгуру», "Левеня",  беруть участь  учні нашої школи. 
   Також  учні  нашої школи   брали участь у районному конкурсі творчих робіт "Ніжність проти дискримінації" в номінаціях "Ніжна стрічка", "Валентинка", районному фотоконкурсі "Україна - це Європа" в номінаціях "Ми - українці. Ми - європейці", "Презентація", "Мені у спадок - вся краса природи", "Європа - наш спільний дім", районному конкурсі творчих робіт "Захищаючи гідність та свободу українців..." в номінаціях Аплікація", "Малюнок", "Декоративно-ужиткове мистецтво", спортивних змаганнях з настільного тенісу, кросу, легкої атлетики, пневматичної стрільби. Брали участь у фестивалі дитячої творчості "Дзвіночок"(ІІ місце).
Шкільні спортивні естафети, ігри,  змагання завжди проходять весело і цікаво. Учні з радістю приймають  в них участь .
Активними в організації й проведенні конкурсів є  шкільні координатори. Вони не тільки організували урочисте відкриття, забезпечили ділову атмосферу при виконанні завдань, а й організували урочисте вручення сертифікатів та призів. Це -вчителі школи.
    У виховній частині нашої роботи ми стараємось виховувати в наших дітях почуття патріотизму, духовність, порядність, чесність. Про все, що ми робимо у школі можна побачити на сайті школи. 
    Учні школи разом з вчителем Онойко О.М. випускають шкільну літературну газету.
   Беруть активну участь в проведенні предметних тижнів, різних поробок та виробів з природного матеріалу, вишивають.  Волонтерський загін разом з керівником Савенко Л.І.(вч.історії та правознавства) постійно відвідують нашого земляка-ветерана ВВв Кравченка Миколу Даниловича, проводять бесіди в школі та вдома, запрошують на мітинг, на різні заходи   в школі та сільському БК.
 У школі працює шкільна медсестра Погорнюк О.Г., яка проводить профілактичні огляди та бесіди з учнями та вчителями.
            Громадський контроль – при кожному класі діють батьківські комітети, голови цих комітетів входять у раду навчального закладу. У спільній розмові з батьками змогли вирішити ряд конкретних питань: харчування, відвідування,  профілактика дитячого травматизму, допомога своїм дітям у дистанційному навчанні.
  

Немає коментарів:

Дописати коментар